Odzyskiwanie danych komu można zawierzyć takie zlecenie.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane pliki z urządzeń z systemem Android

Jeśli chcesz odzyskać usunięte pliki z urządzenia z systemem Android, musisz użyć narzędzia do odzyskiwania danych Androida. Programy te są zaprojektowane tak, aby były proste w użyciu i mogą znaleźć usunięte pliki i zarządzać problemami z utratą danych. Możesz także użyć tych narzędzi, aby odzyskać dane, gdy urządzenie ma uszkodzony lub czarny ekran. Ten artykuł obejmie różne narzędzia i ich koszty oraz wskaźniki sukcesu.

Odzyskiwanie danych z urządzeń z systemem Android

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub straciłeś dane z urządzenia z systemem Android, możesz spróbować odzyskać je za pomocą potężnego programu Android Data Recovery. Ten program może odzyskać usunięte dane z telefonów, tabletów i kart SD z systemem Android. Może również przywrócić usunięte dokumenty i kontakty. Jest bezpłatny do pobrania i użytkowania.

Aby odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, najpierw musisz wybrać nośnik odzyskiwania. Możesz użyć zewnętrznego dysku twardego, ale musisz upewnić się, że urządzenie ma wystarczającą liczbę portów USB. Pamiętaj też, aby wybrać urządzenie, które obsługuje prędkość, z jaką będą przesyłane Twoje dane. Dobry program open-source, taki jak PhotoRec, będzie dobrze działał na systemach Linux.

Inną dobrą opcją odzyskiwania danych jest aplikacja na Androida, taka jak MobiSaver. Możesz go pobrać za darmo, ale możesz uaktualnić do jego płatnej wersji za 8,49 USD. Podczas gdy darmowa wersja jest najbardziej podstawową opcją, nie zawiera dodatkowych funkcji. Po zainstalowaniu go na urządzeniu, możesz wyświetlić podgląd wszelkich możliwych do odzyskania plików i wyszukać usunięte elementy. Po znalezieniu plików, które chcesz odzyskać, możesz je wyeksportować na komputer.

Po pobraniu oprogramowania, podłącz urządzenie z systemem Android do komputera. Po wykryciu Twojego urządzenia, zacznie analizować usunięte dane. Następnie będziesz musiał wybrać typy plików, które chcesz odzyskać. Ten program może przywrócić usunięte zdjęcia, wiadomości tekstowe i kontakty z urządzenia. Może również przeskanować kartę pamięci.

Możesz wybrać typy plików, które chcesz odzyskać z urządzenia z systemem Android. Możesz również wybrać, czy skanować wszystkie pliki lub tylko te, które zostały usunięte. Możesz również wybrać między trybem standardowym i zaawansowanym. Ten pierwszy zajmie mniej czasu i przeskanuje usunięte pliki. Ten drugi jednak będzie trwał dłużej.

Chociaż możliwe jest przywrócenie utraconych danych za pomocą aplikacji, lepiej jest użyć programu, który można uruchomić na komputerze, aby zminimalizować ryzyko nadpisania danych. W zależności od tego, ile danych chcesz odzyskać, oprogramowanie może nie być wystarczająco skuteczne, aby odzyskać cały system plików. Jednak jeśli Twój telefon ma uszkodzony ekran, ten program może być dobrym rozwiązaniem.

Dostępne narzędzia

Istnieją różne rodzaje oprogramowania do odzyskiwania danych dostępne dla urządzeń z systemem Android. Programy te są przeznaczone do lokalizowania i odzyskiwania usuniętych plików. Mogą odzyskać pliki z wewnętrznej i zewnętrznej pamięci masowej, a także przywrócić pakiety aplikacji. Aplikacje te pomagają również użytkownikom w tworzeniu duplikatów kart SD. Może to być pomocne, jeśli przypadkowo usunąłeś coś ważnego na swoim urządzeniu z systemem Android.

W zależności od rodzaju danych, które musisz odzyskać, niektóre narzędzia do odzyskiwania danych mogą działać lepiej niż inne. Na przykład MiniTool Mobile Recovery for Android jest idealny do odzyskiwania mniejszych ilości danych. Ten program jest również bezpłatny. Innym popularnym narzędziem do odzyskiwania danych na Androida jest EaseUS MobiSaver dla Androida. Jego działanie polega na wykorzystaniu 3-stopniowego procesu odzyskiwania utraconych danych. Ten program działa zarówno na pamięci wewnętrznej, jak i zewnętrznej i jest kompatybilny z różnymi urządzeniami mobilnymi.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS jest jednym z najbardziej popularnych i przydatnych narzędzi dostępnych dla urządzeń z systemem Android. Jest bezpłatny w użyciu i oferuje łatwy trzyetapowy proces odzyskiwania utraconych danych. Obsługuje ponad 6000 urządzeń i pozwala użytkownikom na podgląd plików przed odzyskaniem. Inną cechą tego programu jest to, że nie nadpisuje plików ani nie usuwa danych.

Jedną z najlepszych opcji odzyskiwania usuniętych zdjęć, filmów i dokumentów jest Document Recovery. To narzędzie do odzyskiwania jest łatwe w użyciu i obsługuje urządzenia z systemem Android 4.0 i wyższym. Może również odzyskać zdjęcia i filmy, które zostały usunięte lub przypadkowo usunięte z urządzenia. Chociaż to oprogramowanie nie jest idealne, to działa dobrze i zdecydowanie warto spróbować.

Istnieje wiele powodów, dla których użytkownicy systemu Android mogą stracić dane na swoim urządzeniu. Awarie systemu, ataki złośliwego oprogramowania, a nawet próby rootowania mogą spowodować utratę danych. Na szczęście, odzyskiwanie danych dla urządzeń android jest bezpieczne i skuteczne rozwiązanie. Dobre oprogramowanie do odzyskiwania danych dla Androida wykorzystuje technologię tylko do odczytu, aby uniknąć modyfikacji danych i zapewnienia, że nie szkodzi urządzeniu lub danych.

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida może również przywrócić usunięte pliki. Oprogramowanie Disk Drill jest najbardziej popularne w przypadku odzyskiwania plików multimedialnych, a także oferuje inne funkcje. Jest bezpłatny do pobrania i pozwala użytkownikom przesyłać odzyskane pliki za pośrednictwem FTP. Kolejną zaletą oprogramowania Disk Drill jest to, że może pomóc w oczyszczeniu przestrzeni w urządzeniu z systemem Android.

Koszt

Koszt odzyskiwania danych z systemu Android zależy od kilku czynników. Będzie Cię to kosztować więcej, jeśli Twój telefon ma fizyczne uszkodzenia, które mogą wymagać usunięcia chipa i naprawy płytki drukowanej. Niektóre przypadki mogą być naprawione bez usuwania chipów, więc koszt będzie niższy. Dobry serwis odzyskiwania danych będzie cytować cenę, zanim jeszcze rozpocząć proces oceny.

W zależności od rodzaju uszkodzenia telefonu i konkretnego modelu, Android usługi odzyskiwania danych będzie kosztować w dowolnym miejscu od 299 do 599 dolarów. Cena usługi odzyskiwania danych będzie zależeć od rodzaju danych, które trzeba odzyskać, rodzaju uszkodzenia telefonu i trudności z odzyskaniem. Im więcej uszkodzeń telefonu, tym wyższa cena. Jeśli masz chip z telefonu, chip-off usługi odzyskiwania danych może kosztować 599 dolarów lub więcej.

Będziesz także chciał się upewnić, że oprogramowanie do odzyskiwania jest kompatybilny z android smartphone. Należy również upewnić się, aby uzyskać jasną cenę na oprogramowanie, i należy płacić tylko to, co można wygodnie pozwolić. Według Statista, istnieje około 1,6 miliarda ludzi na całym świecie, którzy korzystają z systemu Android, a system operacyjny posiada obecnie 74,2% udziału w rynku mobilnym. Ważne jest, aby wybrać oprogramowanie do odzyskiwania danych, które pasuje do Twoich potrzeb, więc będziesz zadowolony z wyników.

Użytkownicy Androida, którzy chcą odzyskać usunięte pliki, mogą potrzebować zakorzenić swój telefon. Po zakorzenieniu, urządzenie może zapobiec nadpisaniu danych z oprogramowania do odzyskiwania. Jeśli zakorzeniłeś swój telefon, możesz być w stanie wykonać obszerne skanowanie za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Ważne jest jednak, aby wiedzieć, że koszt odzyskiwania danych Androida może się znacznie różnić. Niektóre z najlepszych opcji mogą być darmowe, ale inne mogą kosztować nawet 100 dolarów.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych może odzyskać utracone dane, zarządzać kopiami zapasowymi i przywracać ważne pliki. Działa szybko i jest łatwy w użyciu. I jest bezpieczny w użyciu, więc jest to świetna opcja dla użytkowników Androida.

Wskaźnik sukcesu

Jeśli używasz telefonu z systemem Android, możesz chcieć wiedzieć, czy możliwe jest odzyskanie usuniętych danych. Dane z systemu Android często są w bałaganie i mogą być trudne do odzyskania. Istnieją jednak sposoby na przywrócenie danych z pomocą profesjonalnej usługi odzyskiwania danych. Profesjonalna usługa będzie w stanie uzyskać dostęp do Twojego urządzenia i przywrócić usunięte dane bez rootowania go.

Jednym z najlepszych programów do odzyskiwania danych dla Androida jest MobiKin Doctor. Ta aplikacja pozwala na przywrócenie usuniętych plików i tworzenie kopii zapasowych istniejących plików na komputerze. Ten program jest oceniany jako mający 95% wskaźnik sukcesu w odzyskiwaniu usuniętych plików. Aplikacja ma również możliwość podglądu usuniętych danych i pozwala filtrować wyniki wyszukiwania.

Jeśli straciłeś dane z powodu awarii dysku twardego, narzędzie do odzyskiwania danych Android jest doskonałym sposobem na odzyskanie informacji. Narzędzia te są dostępne dla tysięcy urządzeń z systemem Android i mają wiodącą w branży stopę odzysku. Oprogramowanie przeskanuje Twoje urządzenie i odzyska utracone dane w ciągu kilku minut.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]