Odzyskiwanie danych nakłady również możności.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Jeśli masz problemy z telefonem z systemem Android, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Androida, aby go naprawić. To oprogramowanie jest łatwe w użyciu, niezawodne i kompatybilne z ponad 5000 urządzeń. Pozwala również na tworzenie kopii zapasowych danych Androida przed ich przywróceniem. Jest również bezpieczny w użyciu, ponieważ zapewnia, że proces odzyskiwania będzie całkowicie bezpieczny. Ponadto, oprogramowanie do odzyskiwania danych Android jest w stanie wyświetlić podgląd odzyskanych danych przed przywróceniem ich do telefonu.

Recoverit

Jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania na temat odzyskiwania danych jest to, że usunięte pliki nie znikają całkowicie; pozostają na telefonie, dopóki coś ich nie nadpisze. Im dłużej czekasz na odzyskanie danych, tym większa szansa, że stracisz je na zawsze. Przypadkowe skasowanie, awaria systemu, a nawet wirusy mogą spowodować utratę danych. Na szczęście istnieją metody, które pomogą Ci odzyskać utracone pliki.

Możesz użyć Recoverit do odzyskania utraconych danych z karty pamięci telefonu z Androidem. Program obsługuje szeroki zakres formatów plików i oferuje szybkie skanowanie i szybkość odzyskiwania. Jest łatwy w użyciu, a jego przyjazny interfejs sprawia, że jest to świetny wybór do odzyskiwania plików ze wszystkich typów urządzeń.

Oprogramowanie działa dla każdego rodzaju danych, w tym zdjęć, filmów i dokumentów. Może odzyskać dane bezpośrednio z telefonu, jak również z karty SD. Możesz również użyć Recoverit do odzyskania plików ze wszystkich rodzajów urządzeń pamięci masowej, w tym dysków USB i kart pamięci. Oprócz zdjęć, filmów i dokumentów, Recoverit może również odzyskać wiadomości i historię połączeń. Obsługuje również podglądy plików multimedialnych, których możesz użyć, aby określić, czy są one możliwe do odzyskania.

Telefony z systemem Android cieszą się coraz większą popularnością. W związku z tym odgrywają one coraz większą rolę w życiu ludzi. Korzystanie z programu do odzyskiwania danych zapewni, że Twój telefon jest bezpieczny i zdrowy. Nie tylko będziesz w stanie przywrócić utracone dane, ale także będziesz mógł wykonać kopię zapasową wszystkich danych na urządzeniu, a nawet zrestartować je w razie potrzeby.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida

MiniTool Mobile Recovery for Android to potężna aplikacja do odzyskiwania danych, która może być używana do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. Posiada wiele funkcji, w tym możliwość odzyskiwania plików tekstowych i plików multimedialnych. Może również odzyskać dane z kart SD po podłączeniu do komputera. Ma jednak kilka ograniczeń, w tym datowany interfejs. Dla tych, którzy chcą bardziej solidnego programu do odzyskiwania danych, iMyFone D-Back dla iOS jest świetną opcją. Aplikacja może odzyskać ważne dane z wielu sytuacji, w tym awarii lub błędu systemu OS.

Chociaż to oprogramowanie jest darmowe, MiniTool próbuje skusić użytkowników do zapłacenia za wersję premium. Podczas gdy darmowa wersja ma ograniczoną funkcjonalność i limit odzyskiwania plików 1GB, płatna wersja pochodzi z nieograniczonymi funkcjami i dobrym wsparciem technicznym. W przypadku komputerów z systemem Windows oferuje warstwę Personal do użytku osobistego i warstwę Business dla systemów operacyjnych Windows i serwerów. Posiada również osobne narzędzie dla urządzeń opartych na Macu.

MiniTool Mobile Recovery for Android można pobrać za darmo z oficjalnej strony internetowej MiniTool. To potężne narzędzie do odzyskiwania danych może odzyskać do 1GB danych z urządzeń z systemem Android. To darmowe narzędzie może odzyskać dane z różnych plików, w tym zdjęć, filmów, audio i innych. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego użytkownika, który stracił lub źle umieścił dane swojego telefonu.

Kolejną wspaniałą cechą MiniTool Mobile Recovery do odzyskiwania danych z Androida jest to, że ma dwa tryby skanowania. Możesz wybrać skanowanie tylko plików tekstowych w określonym folderze. Możesz także wybrać głębokie skanowanie, które będzie skanować wszystkie dane na urządzeniu.

Apeaksoft

Jeśli przypadkowo usunąłeś coś ważnego na swoim urządzeniu z systemem Android, dostępnych jest wiele opcji odzyskiwania danych. Programy te umożliwiają przywrócenie usuniętych danych, a nawet tworzenie kopii zapasowych plików. Programy te obsługują wiele urządzeń z systemem Android. Możesz pobrać jeden na pulpit i zacząć od razu. Możesz nawet pobrać i zainstalować oprogramowanie na więcej niż jednym komputerze, jeśli chcesz.

Apeaksoft Android Data Recovery przeznaczony jest do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Obsługuje wiele popularnych marek i działa na wszystkich popularnych systemach operacyjnych Android. Może pomóc odzyskać usunięte dane i utracone pliki z urządzenia bez uszkodzenia go w procesie. Jego funkcje bezpieczeństwa pozwalają odzyskać usunięte dane z pełnym spokojem.

Apeaksoft Android Data Recovery może przywrócić usunięte pliki i dane z różnych urządzeń z systemem Android, w tym HTC, Sony, Huawei i ZTE. Obsługuje odzyskiwanie wiadomości tekstowych, zdjęć i filmów, a nawet dokumentów i historii połączeń. Oferuje również podgląd utraconych danych, dzięki czemu możesz upewnić się, że dane, których szukasz, są bezpieczne i możliwe do odzyskania.

Apeaksoft Android Data Recovery został zaprojektowany z przyjaznym interfejsem użytkownika i naciskiem na łatwość nawigacji. Po zainstalowaniu go, możesz przeskanować swoje urządzenie z systemem Android i przywrócić usunięte pliki. Po zakończeniu procesu możesz wybrać eksport odzyskanych danych do formatu CSV lub VCF. Apeaksoft Android Data Recovery jest również kompatybilny z różnymi urządzeniami, w tym tabletami z systemem Android.

RecoverGo for Android to kolejny program do odzyskiwania danych z systemu Android. Ten program może przywrócić utracone pliki z pamięci wewnętrznej telefonu i karty SD. Ma wysoki wskaźnik sukcesu i jest w 100% bezpieczny. Z RecoverGo możesz wyświetlić podgląd utraconych plików, zanim zdecydujesz się je przywrócić. Może również wykonać kopię zapasową danych Androida za pomocą kabla USB.

RecoverGo

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android pozwala na przywrócenie usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie jest w stanie odzyskać dane ze wszystkich typów plików. Najpierw musisz włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu z Androidem. Dzięki temu będziesz mógł podłączyć telefon do komputera. Po włączeniu debugowania USB, RecoverGo przeskanuje twój telefon w poszukiwaniu plików i da ci podgląd tego, jakie pliki może odzyskać.

Proces odzyskiwania jest szybki i prosty, a RecoverGo może odzyskać utracone dane z kart SD i pamięci wewnętrznej. Jego funkcja podglądu pozwala na podgląd odzyskanych danych, dzięki czemu możesz wybrać dane, które chcesz przywrócić. RecoverGo jest niedrogi, szybki i wydajny, a jego wskaźnik sukcesu przekracza 90%. Może nawet przywrócić pliki, które zostały przypadkowo usunięte.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android może przywrócić każdy rodzaj usuniętego pliku z urządzenia Android, w tym kontakty, zdjęcia, filmy, audio, dzienniki połączeń i inne. Dzięki obsłudze ponad 11 typów plików, jest to jedna z najlepszych opcji odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń z Androidem. Oprogramowanie obsługuje ponad 6000 różnych modeli Androida, co oznacza, że będzie działać z Twoim urządzeniem.

To oprogramowanie obsługuje 6000+ urządzeń z systemem Android i Android OS. Może odzyskać dane z pamięci wewnętrznej i karty SD Androida. Działa również na komputerach PC i dyskach flash. Jego unikalny algorytm skanowania jest przeznaczony do wykrywania i odzyskiwania plików z różnych typów plików. Aby szybko odzyskać dane, będziesz potrzebował wysokiej jakości programu do odzyskiwania danych z wysokim wskaźnikiem sukcesu.

RecoverGo Android data recovery to szybka i bezpieczna metoda odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Odzyskuje dane zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i kart SD i pozwala na podgląd plików przed ich odzyskaniem. Jest w 100% bezpieczny i ma wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania. Jest również kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android, w tym niezakorzenionych urządzeń.

Eassos

Eassos Android Data Recovery to potężne i proste w obsłudze narzędzie, które zostało zaprojektowane do odzyskiwania plików z gadżetów z systemem Android. Może odzyskać utracone dane z pamięci wewnętrznej i zewnętrznych kart pamięci, a także z urządzeń, które zostały sformatowane lub przywrócone do ustawień fabrycznych. Jest również w stanie przywrócić pliki, które zostały usunięte lub utracone w wyniku ataku wirusa.

Program jest kompatybilny z najnowszą wersją systemu Android i działa na większości gadżetów z Androidem. Obsługuje smartfony i tablety od Samsunga, LG, HTC, Sony i innych. Pozwala również użytkownikom na podgląd utraconych plików przed wykonaniem odzyskiwania. Dzięki temu mogą wybrać tylko te pliki, które chcą przywrócić.

Eassos Android Data Recovery jest wspierany przez zobowiązanie do obsługi klienta, pozwalając klientom uzyskać pomoc od prawdziwych ludzi, jeśli tego potrzebują. Eassos Android Data Recovery współpracuje z dwoma dostawcami płatności, aby zagwarantować bezpieczne płatności. Firmy te przestrzegają najnowszych standardów bezpieczeństwa online.

Eassos Recovery może odzyskać pliki z utraconych dysków zewnętrznych, telefonów komórkowych i aparatów cyfrowych. Może również naprawić utracone partycje. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala każdemu odzyskać dane niezależnie od poziomu doświadczenia. Jest dostępny zarówno dla systemów 32-bitowych, jak i 64-bitowych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]