Odzyskiwanie danych obsługa.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Dysk zewnętrzny dla Android Data Recovery

Jeśli straciłeś dane na urządzeniu z systemem Android, możesz je odzyskać za pomocą zewnętrznego urządzenia pamięci masowej. Upewnij się, że dysk obsługuje urządzenia peryferyjne i ma wystarczającą liczbę portów USB. Prędkość transferu danych również odgrywa rolę przy wyborze najlepszego dysku zewnętrznego do odzyskiwania danych. Na szczęście dostępnych jest kilka świetnych rozwiązań. Przyjrzyjmy się niektórym z nich.

Tenorshare UltData

Jeśli chcesz odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Tenorshare UltData. Oprogramowanie to zostało zaprojektowane w celu znalezienia brakujących plików z urządzenia z systemem Android, bez konieczności posiadania dostępu root. Jednak nie jest to darmowy program i musisz zapłacić za niego, aby go użyć. Niemniej jednak program oferuje bezpłatną usługę skanowania urządzenia i podglądu plików, więc może warto spróbować.

Po pobraniu i zainstalowaniu darmowej wersji próbnej programu, należy podłączyć urządzenie do komputera za pomocą przewodu USB. Gdy znajdzie Twoje urządzenie, otrzymasz listę plików, które można odzyskać. Wybierz pliki, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij „odzyskać” po zakończeniu procesu skanowania. Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć pliku, który chcesz, możesz użyć poprzedniego pliku kopii zapasowej, aby go odzyskać. Następnie podłącz urządzenie do komputera i przeglądaj pliki za pomocą programu.

Oprogramowanie jest dostępne zarówno dla platform Windows, jak i Android, i obsługuje oba typy danych. Obsługuje również odzyskiwanie usuniętych zdjęć i usuniętych wiadomości WhatsApp. Niezależnie od tego, czy Twoje dane zostały usunięte, uszkodzone, czy zostały ponownie ułożone przez przypadek, Tenorshare może pomóc Ci je odzyskać. Możesz nawet odzyskać dane z karty SD i zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Korzystanie z tego oprogramowania jest wolne od ryzyka i nie wymaga żadnych umiejętności technicznych.

Interfejs użytkownika oprogramowania jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Obsługuje Dysk Google, konta Wi-Fi i kalendarze. Obsługuje nawet ulepszanie zdjęć i działa z wieloma typami plików multimedialnych. Obsługuje również tryb podglądu, który pozwala zobaczyć, jak będą wyglądać odzyskane dane przed ich zakupem.

FonePaw

FonePaw to świetna aplikacja, z której warto skorzystać, gdy szukamy możliwości odzyskania utraconych lub usuniętych danych z urządzenia z systemem Android. Może odzyskać dane między innymi z karty SIM, pamięci wewnętrznej i plików multimedialnych. Co więcej, odzyskuje również usunięte lub utracone kontakty, historie połączeń i usuniętą korespondencję. Może nawet przywrócić dane kontaktowe i dane z karty SIM do formatu CSV/VCF/HTML. Program wykorzystuje potężne algorytmy odzyskiwania danych do skanowania urządzeń z systemem Android i odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych.

FonePaw może odzyskać dane z większości rodzajów urządzeń z systemem Android, w tym kontakty, zdjęcia, filmy i wiadomości tekstowe. Obsługuje również odzyskiwanie danych z zewnętrznych kart pamięci. Użytkownicy mogą pobrać darmową wersję próbną aplikacji i przetestować jej możliwości odzyskiwania danych przed zapłaceniem za nią. Jednak odzyskanie większych plików może zająć dużo czasu. Zajmuje również dużą ilość zasobów systemowych.

FonePaw Android Data Recovery dostępny jest dla systemów Windows XP i MacOS 10.7. Obsługuje odzyskiwanie danych z systemu Android w wersji 2.1 i wyższej. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną programu, aby sprawdzić, czy jest on odpowiedni dla Ciebie. Obsługuje również odzyskiwanie z pamięci masowej RAW i błędu użytkownika. Pozwala również użytkownikom na podgląd i sortowanie odzyskanych plików.

FonePaw Android Data Recovery otrzymał niskie oceny od użytkowników, a jego wsparcie klienta jest nieco punktowe. Chociaż może nie działać idealnie na wszystkich typach urządzeń z systemem Android, może odzyskać ważne dane. Użytkownicy, którzy stracili dane w ostatnim wypadku lub doświadczyli innych nieprzewidzianych okoliczności, nie powinni wahać się przed zakupem FonePaw Android Data Recovery.

AirMeet

Airmeet wykorzystuje standard AES 256 do szyfrowania w spoczynku, a do komunikacji audio/wideo używa WebRTC. Protokół ten jest rozszerzeniem protokołu sieciowego TCP/IP, który został zaprojektowany dla telefonii multimedialnej. Wykorzystuje on również DTLS (Datagram Transport Layer Security), aby zapewnić bezpieczną komunikację.

Tenorshare FoneLab

Jeśli masz telefon z systemem operacyjnym Android, być może zastanawiasz się, jak odzyskać usunięte dane ze swojego urządzenia. Na szczęście istnieje wiele programów do odzyskiwania danych dostępnych dla systemu Android. Można ich użyć do odzyskania usuniętych danych z urządzenia bez rootowania urządzenia. Istnieje wiele korzyści z korzystania z jednego z tych programów, i może być w stanie odzyskać utracone dane z urządzenia szybko i łatwo.

Tenorshare FoneLab for Android to najlepszy sposób na przywrócenie utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Działa z większością typów urządzeń z systemem Android i może odzyskać usunięte zdjęcia, wiadomości WhatsApp, filmy i historię połączeń. Może również odzyskać utracone lub usunięte pliki z kart wewnętrznych i SD. Najlepsze jest to, że ten program nie wymaga rootowania. Może przywrócić usunięte pliki na dowolnym urządzeniu z systemem Android i jest wolny od ryzyka.

Może nawet odzyskać dane z uszkodzonych lub uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Jeśli nie jesteś pewien, które narzędzie do odzyskiwania danych z Androida użyć, możesz wypróbować darmową wersję FoneLab, aby zobaczyć, czy odpowiada Twoim potrzebom. Darmowa wersja pozwala na podgląd możliwych do odzyskania danych, ale jeśli potrzebujesz odzyskać wybrane pliki, powinieneś kupić płatną wersję.

Interfejs użytkownika jest niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze, można odzyskać usunięte dane z telefonów z systemem Android, kart SD i kart SIM. Oprogramowanie obsługuje wszystkie formaty plików, więc jest to idealne narzędzie dla każdego użytkownika. Może również pomóc w tworzeniu kopii zapasowych istniejących danych.

Wiertło tarczowe

Narzędzie do odzyskiwania danych Disk Drill for Android może być używane do odzyskiwania utraconych danych z zakorzenionego urządzenia z systemem Android lub karty pamięci. Oprogramowanie jest przeznaczone do skanowania wewnętrznych i zewnętrznych partycji pamięci i obsługuje prawie każde urządzenie z systemem Android. Może odzyskać utracone pliki, zdjęcia, filmy i dokumenty. Użytkownicy mogą odzyskać dane za pomocą bezpłatnej wersji lub zakupić plan premium, aby uzyskać dostęp do jeszcze większej liczby funkcji. Wszystko, co trzeba zrobić, to trzy proste kroki.

Po zakupie wersji pro, można użyć nieograniczonych funkcji programu, aby odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android. To oprogramowanie będzie skanować przestrzeń dyskową urządzenia i zlokalizować wszystkie utracone pliki. W zależności od wielkości urządzenia, proces ten może zająć kilka godzin.

Narzędzie do odzyskiwania danych Disk Drill for android pozwala wybrać pliki do odzyskania. Możesz filtrować pliki na podstawie typu danych i daty usunięcia pliku. Program wyświetli również lokalizację utraconych plików. Wskaźnik odzyskiwania danych jest bardzo wysoki. Jeden test tego narzędzia odzyskał 244 MB plików graficznych w mniej niż minutę.

Disk Drill for Android to zaawansowane narzędzie do odzyskiwania danych, które obsługuje wszystkie urządzenia z systemem Android. Działa z wewnętrzną pamięcią masową i zewnętrznymi źródłami. Może nawet odzyskać utraconą zawartość z kart SD. Możesz go użyć do odzyskania utraconych plików po resecie fabrycznym lub innym problemie. Program obsługuje dyski twarde, dyski flash, SSD i karty SD, a także pamięć wewnętrzną w smartfonach.

Inną cechą, która sprawia, że Disk Drill do odzyskiwania danych android przydatne jest jego zdolność do monitorowania dysku na zmiany i metadanych. Robiąc to, aplikacja zarejestruje wszelkie zmiany wprowadzone do plików i sprawi, że odzyskiwanie plików będzie szybsze. Ponadto, Disk Drill zapewnia użytkownikom nieograniczone odzyskiwanie plików.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]