Odzyskiwanie danych jako plan spółki po awarii.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida

Jedną z opcji odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android jest użycie innego nośnika pamięci, takiego jak dysk zewnętrzny. W przypadku korzystania z dysku zewnętrznego, jednak trzeba będzie urządzenie, które obsługuje zewnętrzne urządzenia peryferyjne i ma wystarczająco dużo portów USB. Będziesz także chciał rozważyć szybkość transferu danych. Możesz być w stanie odzyskać dane szybciej za pomocą innej metody, ale trzeba będzie użyć innego nośnika pamięci, aby to zrobić.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android to aplikacja, która pozwala odzyskać usunięte pliki na Androida bez konieczności rootowania. Może odzyskać utracone zdjęcia, filmy, audycje, dokumenty i dane WhatsApp. Aby skorzystać z aplikacji, należy podłączyć urządzenie do komputera i włączyć debugowanie USB. Program następnie przeskanuje urządzenie, aby wykryć utracone dane i odzyskać pliki. Możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików przed ich przywróceniem.

Ta aplikacja jest kompatybilna ze wszystkimi smartfonami z systemem Android. Nie wymaga dostępu root i jest bezpieczny w użyciu. Szybko skanuje urządzenie i przywraca utracone pliki bezpośrednio do urządzenia. Co więcej, to narzędzie gwarantuje, że nie udostępni Twoich informacji żadnej innej platformie. Co więcej, interfejs użytkownika jest niezwykle intuicyjny i prosty. Wyświetla wszystkie funkcje, których potrzebujesz bezpośrednio z przodu, dzięki czemu jest łatwy w użyciu.

Z pomocą tego oprogramowania można odzyskać usunięte zdjęcia z telefonów z systemem Android. Poza tym, ten program może również odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp i inne pliki. Dzięki Tenorshare UltData możesz przywrócić utracone lub usunięte zdjęcia z Androida bez rootowania. Obsługuje również różne konta pamięci masowej w chmurze, w tym Dropbox, OneDrive i Google Drive. Jego interfejs użytkownika i zaawansowana technologia odzyskiwania danych sprawiają, że jest to cenne narzędzie w branży odzyskiwania danych.

To oprogramowanie ma wyższą stopę odzysku niż inne rozwiązania i jest wyceniane na zaledwie 4,99 dolarów rocznie. Ten program działa z większością marek telefonów komórkowych.

7-Data

7-Data Android data recovery to program do ratowania danych z urządzeń z systemem Android. Jest w stanie odzyskać usunięte zdjecia i filmy z systemowego urządzenia z Androidem. Obsługuje również wiele formatów, w tym pliki zip, tar i RAR. Użytkownicy systemu Windows mogą również korzystać z tego programu, aby odzyskać swoje dane.

Aby rozpocząć korzystanie z 7-Data Android Recovery, podłącz urządzenie do komputera za pomocą debugowania USB i urządzenia pamięci masowej USB. Następnie oprogramowanie przeskanuje pamięć urządzenia i zewnętrzną kartę SD. Po skanowaniu możesz wybrać, aby wyświetlić odzyskane dane. Oferuje również opcję wyboru rodzaju plików, które chcesz odzyskać.

Oprócz zdolności do odzyskiwania utraconych plików Android, 7-Data Android Recovery obsługuje również wiele formatów plików. Może również przywrócić zdjęcia i filmy z różnych typów nośników pamięci, w tym zewnętrznych kart SD. Co więcej, może pracować z różnymi wersjami systemu operacyjnego Android. Tak więc, bez względu na to, jaki typ urządzenia z systemem Android posiadasz, na pewno znajdziesz odpowiednie narzędzie do odzyskiwania danych.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych 7-Data Android jest podobne do innych programów do odzyskiwania danych SharpNight, które skanuje urządzenie z systemem Android. Po skanowaniu możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików, wybrać pliki do zachowania i zapisać je. Po zakończeniu będziesz mógł odzyskać więcej danych ze swojego urządzenia. To oprogramowanie zostało zaprojektowane do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android, w tym tabletów i pudełek telewizyjnych.

Oprócz kompatybilności z większością urządzeń z systemem Android, Apeaksoft Android Data Recovery oferuje wsparcie techniczne dla użytkowników i jest wolny od wirusów. Posiada również kompleksową funkcję tworzenia kopii zapasowych i umożliwia weryfikację integralności plików. Aplikacja zawiera również funkcję, która pozwala wizualizować proces odzyskiwania i wybrać określone opcje odzyskiwania.

Wiertło tarczowe

Disk Drill do odzyskiwania danych Android to potężne narzędzie, które pomoże Ci odzyskać utracone dane na urządzeniu z systemem Android. Po zainstalowaniu tej aplikacji możesz przeskanować swoje urządzenie, aby określić, które pliki są możliwe do odzyskania. Możesz zapisać je na komputerze lub przenieść je z powrotem do urządzenia.

Korzystanie z narzędzia do odzyskiwania danych Disk Drill for Android jest łatwe. Program obsługuje ponad 400 formatów plików, w tym wszystkie formaty obrazów, wideo, audio i dokumentów. Jego intuicyjny interfejs sprawia, że jest łatwy w użyciu. Ponadto oprogramowanie może nawet wyświetlić podgląd odzyskanych plików, dzięki czemu można wybrać tylko te, które są potrzebne.

Disk Drill posiada wiele funkcji, które pomogą Ci odzyskać usunięte pliki. Zaawansowane algorytmy skanowania programu odkryją możliwe do odzyskania pliki w ponad 400 formatach. Może również odzyskać pliki ze sformatowanych dysków i pustych Koszy. Użytkownicy mogą również wybrać lokalizację odzyskiwania plików. Program występuje w wersji darmowej i można go pobrać za darmo. Po pobraniu aplikacji można rozpocząć skanowanie urządzenia w celu odzyskania usuniętych plików.

Aplikacja Disk Drill jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android, w tym tabletami, smartfonami i laptopami. Działa zarówno z wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi kartami pamięci i może odzyskać dokumenty, filmy i zdjęcia. Może być nawet używany na urządzeniach z resetem fabrycznym. Jest łatwy w użyciu, nawet dla użytkowników nietechnicznych.

Disk Drill to także dobra opcja dla tych, którzy stracili swoje dane z powodu resetu fabrycznego. Może uzyskać dostęp do pamięci masowej na zrootowanym urządzeniu z systemem Android i odzyskać usunięte dane z karty SD. Używa tych samych niezawodnych algorytmów odzyskiwania danych, aby odzyskać usunięte dane. Dzięki temu narzędziu do odzyskiwania danych użytkownicy mogą również odzyskać utracone dane z pamięci wewnętrznej urządzenia z systemem Android.

Tenorshare MobiSaver

Jeśli straciłeś ważne dane na telefonie z systemem Android, nie ma powodu do zmartwień. Potężne oprogramowanie Tenorshare do odzyskiwania danych działa dla prawie każdego modelu urządzenia z systemem Android. Możesz go użyć do odzyskania zdjęć, dokumentów, filmów, kontaktów i innych typów danych z utraconego telefonu. Tenorshare twierdzi również, że ma najlepszy wskaźnik sukcesu w branży.

Unikalną cechą programu jest to, że nie wymaga on dostępu root i jest łatwy w użyciu. To oprogramowanie może odzyskać dane z pamięci wewnętrznej telefonu i karty SD. Może również przywrócić usunięte dane WhatsApp Business, zwiększyć rozdzielczość odzyskanych obrazów, a nawet naprawić uszkodzone dane Androida.

Użytkownicy mogą również używać tego programu do odzyskiwania usuniętych plików z kart SD lub kopii zapasowych Google Drive. Można go używać w systemach Windows 8.1, 8, 7 lub 10 i obsługuje wiele urządzeń z systemem Android. Jednak darmowa wersja odzyskuje tylko do 1GB danych i nie jest w stanie odzyskać plików z odległych części pamięci wewnętrznej.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS MobiSaver for Android jest darmowe i pozwala na szybkie i łatwe odzyskanie danych. Wystarczy podłączyć urządzenie z Androidem do komputera, a oprogramowanie przeskanuje je w poszukiwaniu brakujących plików. Po zakończeniu skanowania, można wyświetlić podgląd wszelkich plików, które są brakujące. Oprogramowanie pozwala również eksportować brakujące dane w różnych formatach.

Apeaksoft to kolejny świetny program do odzyskiwania danych, który pozwala na łatwe odzyskanie danych z uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć, to komputer i kabel USB. Oprogramowanie obsługuje ogromną różnorodność formatów plików i oferuje dożywotnie aktualizacje. Oprócz swoich rozbudowanych funkcji oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy. Może pomóc odzyskać utracone pliki w różnych formatach plików, w tym tekst, audio i wideo.

Dr. Fone

Jedną z najlepszych aplikacji do odzyskiwania danych dla Androida jest Dr Fone. Ta aplikacja ma wiele funkcji i wysoką ocenę bezpieczeństwa. Działa również jako menedżer plików, umożliwiając usuwanie zbędnych lub niechcianych plików. Ma również możliwość przywracania danych z zewnętrznych plików kopii zapasowych i pamięci masowej w chmurze. Na koniec jest to darmowa aplikacja, więc nie musisz się martwić, że wydasz na nią pieniądze.

To oprogramowanie działa dobrze na różnych urządzeniach. Obsługuje ponad 6000 modeli i obsługuje zdjęcia, filmy, dokumenty, zapisy czatu, audio i inne. Może również odzyskać dane z telefonów, które zostały zresetowane fabrycznie. Może nawet przywrócić usunięte lub utracone kontakty. Program może nawet odzyskać pliki z telefonów, które zostały przypadkowo rozbite.

Oprócz odzyskiwania usuniętych plików, oprogramowanie to działa na wszystkich urządzeniach z systemem iOS i wszystkich kopiach zapasowych utworzonych za ich pomocą. Działa również z komputerami z systemem Windows i Mac. Może również odzyskać pliki z ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Może również przenosić pliki między różnymi urządzeniami, w tym z iPhone’ów i iPadów.

Po pobraniu i zainstalowaniu programu, możesz podłączyć do niego urządzenie z Androidem za pomocą kabla USB. Następnie włącz debugowanie USB. Następnie wybierz, jakie dane chcesz odzyskać. Oprogramowanie przeskanuje Twoje urządzenie w poszukiwaniu zdjęć, kontaktów, wiadomości, rejestrów połączeń, plików audio i wideo, dokumentów i innych.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android ma wiele funkcji i jest łatwe w użyciu. Odzyskuje pliki, które zostały usunięte, uszkodzone lub utracone. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć telefon lub tablet do komputera i poczekać kilka minut na skanowanie. Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest w stanie odzyskać utracone lub usunięte pliki – dokumenty, zdjęcia, filmy, a nawet bazy danych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]